Noc Rzemiosła 2017

Jak co roku w maju zapraszamy na darmowe warsztaty w ramach organizowanej przez nas Nocy Rzemiosła 🙂

Już 13 maja w sobotę będziecie mogli bezpłatnie uczestniczyć w następujących zajęciach:

Foldforming 20:00-20:40

Foldforming to technika pracy z metalem polegajaca na kuciu zgiętej metalowej blachy. Po jej rozgięciu uzyskuje się atrakcyjne, przestrzenne struktury, które świetnie wyglądają jako element biżuterii. Z tym, jak wykonać prostą formę zaznajomi Was Magda.

Nitowanie 21:00-21:30

Czyli jedna z technik łączenia materiałów na zimno. Przydatna wszędzie tam, gdzie nie możecie lutować, chcecie otrzymać ruchome połączenia lub zależy wam na wizualnym efekcie nitów:) Jak zabrać się za nitowanie pokaże wam Agnieszka.

Wire-wrapping 21:40 – 22:40

Prace wykonane w technice wire-wrapping polegają na owijaniu cienkim drucikiem grubszych, tworzących konstrukcję przedmiotu. Z tą pracochłonną metodą zaznajomi Was Agnieszka.

Projektowanie biżuterii 22:50 – 23:30

Na sam koniec panelu warsztatów zostawiamy rysowanie 😉 Gabriela podzieli się z Wami swoją wiedzą na temat tego, jak odzwierciedlić w rysunku różnego rodzaju materiały używane w biżuterii. Jak pokazać, że pierścionek błyszczy? Jak narysować plecionkę z drutu? Co zrobić, żeby ktoś patrząc na nasz rysunek wiedział, że w projekcie chcecie zastosować tkaninę?

 

SPRAWY ORGANIZACYJNE:

Udział we wszystkich warsztatach w ramach Nocy Rzemiosła jest darmowy, ale obowiązują zapisy!

Przyjmujemy je tylko mailowo: szkolazlotnictwa@gmail.com – w wiadomości prosimy podać:

– swoje imię, nazwisko
– numer telefonu (będziemy dzwonić w celu potwierdzenia uczestnictwa dzień lub dwa przed warsztatami)
– koniecznie napisać, na które z warsztatów chcecie się zapisać 🙂

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń! Za zgłoszenia czekamy do 10 maja włącznie 🙂

Ponieważ mamy ograniczoną ilość miejsc pierwszeństwo w zapisach mają osoby, których nigdy u nas nie było 🙂