Noc Rzemiosła 2019 – zapraszamy 25 V 2019

Już 25 maja (sobota) będziecie mogli bezpłatnie uczestniczyć w następujących zajęciach:

Projektowanie biżuterii 20:00- 20:40

Na początek rysowanie… Gabriela pokaże wam jak oddać połysk perły lub metalu w swoich projektach. Jak sprawić, aby ktoś patrząc na wasz rysunek wiedział, że w projekcie chcecie zastosować plecionkę z drutu?

Bigle do kolczyków 20:45-21:30

Czasami trzeba je zrobić samemu 🙂 Jak? Pokaże wam Magda

Będzie to również okazja, aby porozmawiać o tym, skąd wziąć potrzebne do pracy narzędzia.

Makramowe siateczki na kamienie 21:35-22:35

Czyli jak oplątać kamień bez otworu lub inny przedmiot, aby mógł stanowić część naszyjnika. Wiązać makramowe supełki będziecie z Agnieszką 🙂

P.S. Mamy w pracowni różne kamienie do wyboru, ale możecie przynieść własne przedmioty, jeśli wolicie!

Filcowe kuleczki 22:40 – 23:20

Na koniec coś miękkiego! Ale jeszcze nie poduszka i kołderka 😉 Ola zapozna was z techniką filcowania. Wykonacie z nią kolorowe filcowe kulki, które można wykorzystać w biżuterii na wiele sposobów.

SPRAWY ORGANIZACYJNE:

Udział we wszystkich warsztatach w ramach Nocy Rzemiosła jest darmowy, ale obowiązują zapisy!

Przyjmujemy je tylko mailowo: szkolazlotnictwa@gmail.com – w wiadomości prosimy podać:

– swoje imię, nazwisko

– numer telefonu (będziemy dzwonić w celu potwierdzenia uczestnictwa dzień lub dwa przed warsztatami)

– koniecznie napisać, na które z warsztatów chcecie się zapisać

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń! Na zgłoszenia czekamy do 23 maja (czwartek) włącznie.

Ponieważ chcemy poznać jak najwięcej z Was, pierwszeństwo w zapisach mają osoby, których nigdy u nas nie było 🙂

Adres szkoły: Kraków, ul. Świętego Krzyża 11/1